Warsztaty i kursy

Samopoznanie * Uzdrowienie * Kreacja

Wybierz się ze mną w podróż

Jeśli pragniesz poznać siebie, potrzebujesz uzdrowienia lub chcesz tworzyć,
mam dla Ciebie wiele narzędzi, które mogą cię wesprzeć. Od lat pracuję z poszukiwaczami, towarzyszę im w podróży samopoznania, dzielę się doświadczeniem i mądrością, którą zdobywałam podczas własnych wieloletnich poszukiwań. Najwiekszą satysfakcję mam, kiedy widzę, jak promieniją, otwierając się na swoje wewnętrzne światlo

Vedic Art

Twoja twórcza przygoda

Zapraszam wszystkich, którzy tęsknią do odkrycia w sobie artysty. W czasie warsztatów malowania intuicyjnego Vedic Art poznasz 17 starożytnych zasad, które są kluczem do samo poznania i wymalowania swojej Duszy.
Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia w malowaniu. Przekonasz się sam(a) że już dziś potrafisz malować.
Prowadzę wszystkie stopnie kursu, tj. I, II i dla nauczycieli, stacjonarnie i online, w Polsce i za granicą.

więcej

Szkoła Mistrzów

Dla tych, którzy wybrali przebudzenie

Stworzyłam tę szkołę, dla tych, którzy pragną się przebudzić i przyjąć swoje Mistrzostwo. To ponad 40 godzin wykładów i medytacji, które zawierają esencję mądrości procesu przebudzenia do oświecenia.  Poznałam go i doświadczyłam, ucząc się od Wzniesionych Mistrzów: Adamusa Saint Germaina, Tobiasza, Kuthumiego i Jeszuy.  Zarówno książka "Sen Aliji" jak i ta szkoła, są owocem moich wieloletnich poszukiwań. 

Więcej

Soul Body Fusion

Połączenie Duszy z ciałem

Kiedy pozwalasz, by twoja Dusza połączyła się z twoim ciałem, otwierasz się na przemianę na każdym poziomie. To prosta droga do spełnionego życia, szybkiego rozwoju świadomości i oświecenia. 
Prowadzę sesje Soul Body Fusion oraz certyfikowany kurs praktyka Soul Body Fusion.

Więcej  

Uzdrawianie rekonektywne

Ponowne połączenie ze Źrodłem

Od 2011 roku jestem praktykiem uzdrawiania rekonektywnego i Reconnection (ponownego połączenia). Jestem świadkiem cudownych uzdrowień i przemiany wewnętrznej moich pacjentów. Wibracja, na której opiera się uzdrawianie wyzwala proces powrotu do równowagi i poszerzenia świadomości. 

Więcej  

Obrazy Duszy

Piękno wewnętrznego świata

Maluję od 30 roku życia. Obrazy ilustrują mój wewnętrzny świat i są zapisem podróży przebudzenia. Są bardzo energetyczne, pięknie prezentują się we wnętrzach. Oryginały oraz printy moich obrazów są na sprzedaż. Maluję również obrazy na zamówienie, z intencją wybraną przez właściciela. Zapraszam do galerii na www.koloryduszy.pl

 

Więcej

Filmy o świadomości

Mój kanał na YouTube

Nagrałam serię filmów, w których dzielę się wiedzą i doświadczeniem z podóży przebudzenia. Mówię o świadomości, energii, prawach kreacji, świecie Dusz, mistrzostwie. W filmach, tych możesz znaleźć coś dla Ciebie, jeśli pragniesz zrozumieć swój własny proces powrotu do Jaźni.  

Zapraszam na mój kanał.

Więcej