Ariana Karima

Przewodniczka, malarka, podróżniczka, pionierka Vedic Art, uzdrowicielka, praktyk i nauczyciel Soul Body Fusion

Sensem i siłą napędową tego niezwykłego życia było  przebudzenie i przypomnienie mojej pierwotnej, boskiej natury. Od najmłodszych lat pragnęłam oświecenia, a pytanie "kim jestem" towarzyszyło mi całe życie. I tak oto przebudziłam się!

Dokonałam tego dzięki wieloletnim poszukiwaniom duchowym, mądrości z doświadczeń, zarówno trudnych, jak i tych  radosnych. Nauczyłam się brać pełną odpowiedzialność za to, co doświadczam i tworzę. Wolność przyniosła mi pełna akceptacja siebie,  zrozumienie sensu ludzkiego istnienia i doświadczenie siebie jako czystej świadomości Jam Jest, Który Jest.

Dziś już nie szukam. Po prostu jestem. Mogę być wsparciem dla tych, którzy jeszcze nie doświadczają swojego połączenia z Jaźnią i nadal szukają odpowiedzi na to najważniejsze pytanie.

Książkę “Sen Aliji" napisałam, by podzielić się moją podróżą i mądrością, która dała mi ukojenie i spokój Ducha.

Przebudzenie

Jak to się zaczęło

Moje przebudzenie zaczęło się w wieku 30 lat, kiedy określiłam nowy kierunek życia, oddając się prowadzeniu swojej Duszy. Od tego momentu zaczęłam doświadczać cudów. Zaczęłam spontanicznie malować, choć nigdy nie uczyłam się jak to robić. Byłam zaskoczona i zachwycona otrzymanym efektem. Malując uzdrawiałam siebie, zaczęłam odzyskiwać twórczą moc.

Im więcej dowiadywałam się o sobie, tym miałam większą  potrzebę przekazywania tej mądrości innymi. Wkrótce podjęłam decyzję, by pozostawić “stare życie”, czyli stabilną pracę jako dyrektor marketingu w dużej polskiej firmie i całkowicie oddałam się  nowej pasji, którą było (i jest) malowanie z poziomu Duszy, oraz prowadzenie warsztatów malarstwa intuicyjnego Vedic Art. W Polsce byłam pionierem tej metody. Stałam się przewodnikiem dla innych, w odkrywaniu swojego twórczego potencjału, przebudzenia poprzez malowanie intuicyjne. Zajęcia prowadzę od  2008 roku  i miałam przywilej rozpropagowania malowania z głębi serca, wśród setki, tysięcy Polaków. Wykształciłam wielu nauczycieli tej metody, dzięki czemu Vedic Art stało się znaną metodą budzenia świadomości, a malowanie jest dostępne dla każdego.

Uzdrawianie

Wiele lat poświęciłam na uzdrawianie i integrowanie się z moją Boskością.
Pomagała mi w tym moja praca jako praktyk uzdrawiania rekonetywnego oraz Soul Body Fusion. Zostałam również nauczycielem SBF.

Był czas, że zajmowałam się terapią kolorami Aura Soma oraz Theta Healing.
Wszystkie te metody mają wspólny mianownik. Powrót do równowagi na poziomie ciała, umysłu i duszy czego efektem jest powrót do naszej prawdziwej natury i oświecenie.

Podróże

Podróżowałam w głąb siebie i po świecie. Moim ukochanym krajem, który odwiedziłam 9 razy, były Indie. Spotykałam tam oświeconych Mistrzów, by odkryć, że sama nim jestem. Podróżowałam bez planu, z biletem w jedną stronę, ucząć się zaufania i płynięcia z prądem. Doświadczyłam niezwykłych przygód, ktore również opisałam w książce "Sen Aliji". .

Shaumbra i Mistrzowie

Kiedy świadomie wybrałam wolność i oświecenie w moim życiu pojawili się Wzniesieni Mistrzowie: Adamus Saint Germain, Tobiasz i Kuthumi, którzy pomogli zobaczyć i uwolnić ostatnie iluzje. Odnalazłam również moją duchową rodzinę, Shaumbrę. To grupa, z którą znam się od eonów, a z którą umówiliśmy się towarzyszyć sobie i doświadczyć wspólnie urzeczywistnienia.

Dlaczego tu jestem?

Moja Dusza doświadczyła oświecenia i przypomnienia, a wraz z nią ja się urzeczywistniłam. Zdarzyło się to w 2020 roku. Wtedy odkryłam prawdziwy powód, dlaczego tu jestem i dlaczego zdarzyło się to dokładnie w tym czasie. To czas maszyn, sztucznej inteligencji, gwałtownych zmian środowiskowych, politycznych, społecznych i finansowych. To największy punkt zwrotny w historii Ziemi. Urzeczywistnienie wielu Mistrzów miało umożliwić skok kwantowy świadomości, bez którego Ziemia dalej byłaby na liniowej ścieżce przez bardzo długi czas. Zdecydowaliśmy się zostać po oświeceniu, by świecić światłem naszej przebudzonej świadomości. Właściwie to tyle i aż tyle. Nie emanuję nim jednak, by zmieniać świat według mojego pomysłu, po prostu świecę, w zaufaniu, że oświetla ono drogę każdemu, kto szuka, pragnie inspiracji, jest gotowy na zmianę lub pragnie się obudzić. To światło pokazuje nowe potencjały rzeczywistości dla każdego.
//senaliji.pl/wp-content/uploads/2022/03/va-planer-2.jpg

Dziękuję Ariano z całego mojego serca za wszystkie wspaniałe momenty, których doświadczyłam na kursie. Za obudzenie na nowo mojej miłości do malowania. Za pokazanie nowej drogi. Dziękuję za możliwość skorzystania z kursu online. Był dla mnie idealny w tym momencie życia, w którym teraz jestem. Wystarczy zorganizować sobie malutką przestrzeń tylko dla siebie. To jest możliwe, trzeba tylko chcieć. Było wspaniale. Dziękuję ♥️

Kaja, uczestmniczka Vedic Art
Poznaj moją ofertę warsztatów i sesji
Serdecznie zapraszam
  • Vedic Art
  • Soul Body Fusion
  • Szkoła Mistrzów
  • Uzdrawianie rekonektywne
  • Obrazy Duszy